Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Brushworks Makeup Remover Wipes 25 Sheets

Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
500 Lekë

Një mënyrë e shpejtë por efektive për të hequr grimin dhe papastërtitë e ditës. Të përbëra nga material 100% viskozë 25 peceta janë të formuluara me Aloe Vera dhe Vitaminë E për të ndihmuar në pastrimin e lëkurës. Pecetat heqin në mënyrë efektive papastërtitë, qelizat e vdekura të lëkurës dhe makeup-in, ndërsa janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Të mbushura me vetitë qetësuese të Aloe Verës, këto peceta sigurojnë një ndjesi freskuese dhe qetësuese, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e paster. Vitamina E jep një mbrojtje të fortë antioksiduese, duke promovuar shëndetin dhe shkëlqimin e lëkurës. Këto peceta pastuese jo vetëm që largojnë grimin, por gjithashtu kujdesen për lëkurën tuaj, duke e lënë atë të butë dhe të pasur me efektet e Aloe Verës dhe Vitaminës E. Të dizajnuara për ti marr kudo me vete. 

  Brushworks Makeup Remover Wipes 25 Sheets
  Brushworks Makeup Remover Wipes 25 Sheets
  Brushworks Makeup Remover Wipes 25 Sheets
  Brushworks Makeup Remover Wipes 25 Sheets

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery