Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Brushworks Massaging Shampoo Brush

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë
Brushworks Massaging Shampoo Brush eksfolion skalpin dhe masazhon kokën tuaj gjatë larjes me shampo për të ndihmuar në luftimin e zbokthit, kontrollin e yndyrës së tepërt dhe stimulimin e rritjes së flokëve duke nxitur qarkullimin e gjakut. Ndihmon në largimin e të gjitha papastërtive, madje edhe të  zbokthit, duke siguruar një pastrim efektiv, falë formulimit të saj me 3 madhësi të ndryshme dhëmbëzash. Dizenjuar për t'u kapur, ideal për t'u përdorur me shampon ose vajin tuaj të preferuar të flokëve. I përshtatshëm për cdo tip floku. 
1. Përdorimi

Masazhoni skalpin me lëvizje rrethore në flokë të lagur apo të thatë me shampon ose vajin tuaj të preferuar.

  Brushworks Massaging Shampoo Brush
  Brushworks Massaging Shampoo Brush
  Brushworks Massaging Shampoo Brush
  Brushworks Massaging Shampoo Brush

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery