Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Professional Quick Blow Dry Hair Brush

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë
Përmirësoni rutinën tuaj të kujdesit për flokët me këtë furçë inovative që e bën përvojën tuaj të tharjes më të shpejtë, më të lehtë dhe më të këndshme. E dizenjuar me kujdes, furça përmban qime të buta fleksibël në tre gjatësi të ndryshme. Ky dizajn siguron që çdo fije floku të zgjidhet në mënyrë efektive, duke reduktuar rrezikun e këputjes dhe duke minimizuar dëmtimin gjatë tharjes. Përshpejton ndjeshëm procesin e tharjes së zakonshme duke shpërndarë në mënyrë të barabartë nxehtësinë nëpër flokët tuaj, duke ofruar gjithashtu një ndjesi të këndshme si masazh. Thuaj lamtumirë orëve të gjata nën tharëse dhe përshëndetje flokëve të tharë pa mundim.
  Brushworks Professional Quick Blow Dry Hair Brush
  Brushworks Professional Quick Blow Dry Hair Brush
  Brushworks Professional Quick Blow Dry Hair Brush

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery