Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Refresh & Revitalise Floral Dry Shampoo 200ml

Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
500 Lekë
Rifreskoni flokët tuaj me shampon Brushworks Sweet Floral Refresh & Revitalize Dry. Formuluar me niseshte orizi me prejardhje natyrale, e cila thith vajin e tepërt menjëherë në flokët tuaj. Shtoni në mënyrë efektive volumin dhe arrini efekt të menjëhershëm duke pasur  flokë më të trashë dhe më të plotë. E krijuar për  të gjitha llojet e flokëve.
1. Përdorimi

Përdoreni sa herë e ndjeni të nevojshme duke e sprucuar në rrënjën e flokëve, mbajeni 15cm centimetra larg dhe masazhojeni butësisht rrënjën pas aplikimit.

2. Përbërësit

Butane, Isobutane, Propane, Alcohol Denat, Oryza Sativa (Rice) Starch, Parfum, Cetrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate

  Brushworks Refresh & Revitalise Floral Dry Shampoo 200ml
  Brushworks Refresh & Revitalise Floral Dry Shampoo 200ml
  Brushworks Refresh & Revitalise Floral Dry Shampoo 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery