Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Rejuvenating Satin Hair Turban and Scrunchie Set

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Set me tuban sateni dhe skrunchies.
Brenda këtij kompleti do të gjeni një tuban flokësh të lëmuar si të mëndafshtë që redukton rënien e flokëve nga fërkimi gjatë gjumit, për t'i mbajtur flokët tuaj të hidratuar dhe të shëndetshëm, plus tre lidhëse flokësh prej sateni, që ju lejojnë të lidhni butësisht flokët tuaj, pa dëmtim , tërheqje dhe këputje

Seti përmban:
Tuban flokësh saten
3 Scrunchis flokësh saten

  Brushworks Rejuvenating Satin Hair Turban and Scrunchie Set
  Brushworks Rejuvenating Satin Hair Turban and Scrunchie Set
  Brushworks Rejuvenating Satin Hair Turban and Scrunchie Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery