Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Satin Relax and Unwind Set

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Një set me aksesorë gjumi.

Seti përmban:
Maskë e syve saten
Tuban flokësh saten

Flini në paqe me setin Brushworks Satin Relax and Unwind. Kjo dyshe aksesorësh gjumi përfshin një tuban sateni rozë  që parandalon flokët tuaj nga dëmtimi dhe këputja gjatë natës, ndërsa mbron shkëlqimin e tyre, dhe një maskë sysh saten rozë që mbulon të gjithë dritën për t'ju siguruar një gjumë të rehatshëm të natës, në mënyrë që ju të zgjoheni të freskët dhe me flokë të lumtur e të shëndetshëm. 

  Brushworks Satin Relax and Unwind Set
  Brushworks Satin Relax and Unwind Set
  Brushworks Satin Relax and Unwind Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery