Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Brushworks Satin Sleep Mask

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,000 Lekë
Maska e gjumit e Brushworks konsiderohet si aksesori më i mirë për një natë të qetë me gjumë të pandërprerë! E krijuar me kujdes, kjo maskë luksoze sateni  e lartëson përvojën tuaj të gjumit në një nivel krejtësisht të ri. E dizenjuar për ata që vlerësojnë komoditetin dhe stilin e mirë të gjumit. Maskat e gjumit prej sateni të Brushworks janë më shumë se thjesht një mbulesë sysh, ato tregojnë elegancë dhe sofistikim. E bërë nga materiali saten me cilësi të lartë në një nuancë të këndshme rozë për fëmijë dhe të rritur, kjo maskë jo vetëm që ndihet tepër e butë ndaj lëkurës tuaj, por gjithashtu duket tepër e këndshme. Maska mbron sytë tuaj nga drita e padëshiruar që shpesh ju bezdis apo prish gjumin. Pavarësisht nëse jeni një gjumë apo thjesht dëshironi një moment qetësie, kjo maskë ju siguron të shijoni pushim të pandërprerë, natë pas nate. Sateni i lehtë  parandalon presionin mbi sytë tuaj, duke ju siguruar që të zgjoheni duke u ndjerë të shplodhur dhe energjikë.
1. Përdorimi

Vendoseni tek sytë duke kaluar shiritin elastik në pjesën e pasme të kokës, përpara se të flini apo thjesht kur doni një moment qetësie.

  Brushworks Satin Sleep Mask
  Brushworks Satin Sleep Mask
  Brushworks Satin Sleep Mask

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery