Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Brushworks Spa Headband & Wrist Wash Band Set

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

 Set me peshqirë për kycet e duarve  dhe një shirit koke.   

I krijuar posaçërisht për entuziastët e bukurisë, ky set përfshin një shirit koke prej pellushi dhe dy shirita larës dore prej mikrofibre, duke ofruar mjetet e përsosura për të përmirësuar rutinën tuaj të pastrimit të fytyrës. Me një shirit koke , i bërë nga material tëpër i butë me aftësi  pëthithëse, i projektuar për t'i mbajtur flokët tuaj të sigurt dhe larg fytyrës kur aplikoni produktet e kujdesit të lëkurës ose grimin. Shoqërohet me shiritin e larjes së kyçit të dorës që ndihmon në mbajtjen e kyçit të dorës tuaj të thatë dhe pa spërkatje uji ndërsa lani fytyrën ose aplikoni produkte për kujdesin e lëkurës. Së bashku, ky set ofron një zgjidhje praktike dhe higjienike për regjimin tuaj të bukurisë, duke ju lejuar të përqendroheni në rutinën tuaj pa ndonjë shpërqendrim apo rrëmujë.

  Brushworks Spa Headband & Wrist Wash Band Set
  Brushworks Spa Headband & Wrist Wash Band Set
  Brushworks Spa Headband & Wrist Wash Band Set
  Brushworks Spa Headband & Wrist Wash Band Set
  Brushworks Spa Headband & Wrist Wash Band Set
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery