Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Calypso 50 Spf Shimmer Lotion 100 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Locioni diellor SPF50+ Shimmer ofron mbrojtje me spektër të gjerë UVA/UVB me një nivel të ri ndriçimi shimmer përforcues duke ju lejuar të shijoni një shkëlqim lëkure  ndërsa mbeteni të mbrojtur nga dielli. Përmban gjithashtu Provitamin B-5 për hidratimin e lëkurës dhe ekstraktin e frutave Kigelia për të ndihmuar në mbajtjen e trupit tuaj të tonifikuar me një tërheqje të ngrohtë me shkëlqim.

I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.

I testuar Dermatologjikisht

 

 • Anti Ageing
 • I përshtatshëm për fëmijë
 • I testuar Dermatologjikisht
 • Jo i yndyrshëm
 • Produkt Vegan
 • UVA + UVB
 • Mbrojtje shumë e lartë
1. Përdorimi

Aplikojeni gjithmonë 20-30 minuta para ekspozimit në diell dhe lëreni butësisht

Aplikojeni përsëri shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir

Lëreni locionin të thahet plotësisht përpara se të visheni

Mbroni foshnjat dhe fëmijët e vegjël nga rrezet e diellit direkte

2. Përbërësit

Aqua, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenozylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Diisopropyl Adipate, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Cellulose, Caprylyl Glycol, Potassium Cetyl Phosphate, Mica, Glycerin, Caffeine, Kigelia Africana Fruit Extract, Panthenol, Hydrogenated Palm Glycerides, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Hydroxyacetophenone, Sodium Stearoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carrageenan, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Calcium Sodium Borosilicate, Silica, Tin Oxide, CI 77891, CI 77491.

  Calypso 50 Spf Shimmer Lotion 100 ml
  Calypso 50 Spf Shimmer Lotion 100 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery