Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Calypso After Sun Aloe Vera 500 ml

Çmimi fillestar
1,040 Lekë
Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi i ulur
1,040 Lekë

Xheli ynë After Sun Aloe Vera është formuluar posaçërisht që do të freskojë, qetësojë dhe hidratojë lëkurën tuaj pas një dite në diell. Ai përmban Aloe Vera dhe Witch Hazel, të njohura për aftësitë e tyre natyrale hidratuese dhe shëruese. Me aplikim, do të ndjeni menjëherë efektin ftohës dhe lëkura juaj do të jetë dukshëm më e butë dhe më e lëmuar duke ndihmuar në zgjatjen e nxirjes tuaj.

Përdorimi

Aplikojeni mjaftueshëm dhe lëmoni butësisht.

Aplikoni aq shpesh sa të kërkohet.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.

Përfitimet

Efekt i menjëhershëm

Pa Paraben

Produkt Vegan

Aloe Vera

Efekt ftohës

1. Përdorimi

Aplikojeni mjaftueshëm dhe lëmoni butësisht.

Aplikoni aq shpesh sa të kërkohet.

Mbajeni larg fëmijëve.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shmangni kontaktin me sytë.

Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.

2. Përbërësit

Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Triethanolamine, Hamamelis Virginiana Water, Phenoxyethanol, Carbomer, Parfum, PVP, Benzophenone-4, Propylene Glycol, Sambucus Nigra Flower Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Chlorphenesin, Linalool, Citronellol, CI 42090, CI 19140.

  Calypso After Sun Aloe Vera 500 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery