Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Calypso Deep Tan 15SPF 200 ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Spraji i vajit për nxirje të thellë është i formuluar posaçërisht për të dhënë një nxirje të pasur, të thellë dhe afatgjatë. Jo vetëm që ka hidratues të shtuar, por është gjithashtu i pasuruar me MonoÏ de Tahiti për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën. Formula rezistente ndaj ujit përmban gjithashtu tirozinë për të stimuluar dhe forcuar nxirjen tuaj natyrale. MonoÏ de Tahiti është hipoallergjik dhe përbëhet nga përzierja e vajit të rafinuar të kokosit dhe luleve "Tiaré" duke përdorur një teknikë specifike. Është vërtetuar se zbut dhe rigjallëron lëkurën. Gjithashtu i siguron lëkurës hidratim afatgjatë, gjë që ndihmon në reduktimin e thatësisë.

 • Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe të bollshme në të gjitha zonat e ekspozuara.
 • Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.
 • Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.
 • Idealisht bëni një test patch përpara përdorimit.
1. Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe të bollshme në të gjitha zonat e ekspozuara.
Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.
Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekësore.
Idealisht bëni një test patch përpara përdorimit.

2. Përbërësit

Etilhexyl Triazone, Gardenia Tahitensis Flower Extract, CI 19140, Sorbitan Izostearate, Cyclopentasiloxane, Parfum, Kaproil Tyrosine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cocos Nucifera Oil, Citronellol, Gliceryl-5Cetylocopheate, 3CI-Icophaleate etil lonon, Linalool, Etilheksil Metoksicinamate, Benzofenon -3, C12-15 Alkil Benzoat, CI 42090., Hidroksicitronellal, Denat e Alkoolit, Eugenol, Tokoferol.

  Calypso Deep Tan 15SPF 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery