Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Calypso Deep Tan 30 Spf 200 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Spraji i vajit për nxirje të thellë është i formuluar posaçërisht për të dhënë një nxirje të pasur, të thellë dhe afatgjatë. Jo vetëm që ka hidratues të shtuar, por është gjithashtu i pasuruar me MonoÏ de Tahiti për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën. Formula rezistente ndaj ujit përmban gjithashtu tirozinë për të stimuluar dhe forcuar nxirjen tuaj natyrale. MonoÏ de Tahiti është hipoallergjik dhe përbëhet nga përzierja e vajit të rafinuar të kokosit dhe luleve "Tiaré" duke përdorur një teknikë specifike. Është vërtetuar se zbut dhe rigjallëron lëkurën. Gjithashtu i siguron lëkurës hidratim afatgjatë, gjë që ndihmon në reduktimin e thatësisë.

Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe të bollshme në të gjitha zonat e ekspozuara.

Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekut

Bëni një test patch përpara përdorimit.

Përfitimet

Nxirje e shpejtë

Hidratim i shtuar

Aromë arrë kokosi

Produkt vegan

Mbrojtje UVA + UVB

1. Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë dhe të bollshme në të gjitha zonat e ekspozuara.

Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm dhe kërkoni këshilla mjekut

Bëni një test patch përpara përdorimit.

2. Përbërësit

Alcohol Denat., Caprylic/Capric Triglyceride, Octocrylene, Cocos Nucifera Oil, Sorbitan Isostearate, Caproyl Tyrosine, Glyceryl Oleate, Tocopheryl Acetate, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Tocopherol, Parfum, Alpha-Isomethyl lonone, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, CI 16035, CI 19140, CI 42090.

  Calypso Deep Tan 30 Spf 200 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery