Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Calypso Glow Mist 30 Spf 100 ml

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Calypso Glow Mist SPF30 kombinon mbrojtjen e lartë të diellit UVA/UVB me aplikuesin e tij unik mikro mjegull, duke ju ofruar një përfundim rrezatues dhe shkëlqim të lëkurës. Formula e tharjes së shpejtë, transparente dhe rezistente ndaj ujit ndihmon në mbrojtjen nga dëmtimet e lëkurës të shkaktuara nga dielli, ndërsa ju lejon të 'shkëlqeni ditën tuaj' në diell. Mund të përdoret edhe si hidratues i përditshëm.

I testuar dermatologjikisht.

 


 • Thahet shpejt
 • I testuar dermatologjikisht
 • Produkt Vegan
 • Hidratim i shtuar
 • Ideal kur je në lëvizje
 • UVA + UVB
1. Përdorimi

Aplikojeni gjithmonë 20-30 minuta para ekspozimit në diell dhe lëreni butësisht Spërkateni mjaftueshëm në të gjitha zonat e ekspozuara

Riaplikoni shpesh, veçanërisht pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir

Për aplikim në fytyrë, spërkatni fillimisht në pëllëmbë të dorës dhe aplikojeni me kujdes

2. Përbërësit

Alcohol Denat., Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octyldodecyl Citrate Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Parfum, Tocopheryl Acetate.

  Calypso Glow Mist 30 Spf 100 ml
  Calypso Glow Mist 30 Spf 100 ml
  Calypso Glow Mist 30 Spf 100 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery