Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Calypso Once a Day Sun Lotion 30 Spf 200ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,400 Lekë
Mbrojtja jonë nga dielli një herë në ditë duhet të aplikohet vetëm një herë në lëkurë dhe ju mbron gjatë gjithë ditës. Formula rezistente ndaj ujit siguron mbrojtje kundër rrezeve UVA dhe UVB. Aplikohet edhe për fëmijët pasi është i përshtatshëm për lëkurën e tyre delikate.

1. Përdorimi

Spërkateni në mënyrë të barabartë dhe të bollshme për lëkurën e pastër dhe të thatë 15 minuta para ekspozimit në diell.
Sigurohuni që të gjitha zonat e ekspozuara, përfshirë shpatullat, të jenë plotësisht të mbuluara.
Fërkojeni mirë që produkti të përthithet në lëkurën tuaj.
Mos e spërkatni direkt në fytyrë, spërkatni fillimisht në duar dhe aplikojeni me kujdes, duke shmangur zonën e syve.
Ri-aplikoni pas djersitjes së madhe, fshirjes me peshqir ose dushit.

2. Përbërësit

Alcohol Denat., C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octocrylene, Cyclopentasiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Hyroxypropylcellulose, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Extract

  Calypso Once a Day Sun Lotion 30 Spf 200ml
  Calypso Once a Day Sun Lotion 30 Spf 200ml
  Calypso Once a Day Sun Lotion 30 Spf 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery