Shko te informacioni mbi produktin
1 3

CeraVe Foaming Cleanser With Niacinamide For Normal To Oily Skin

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi i ulur
1,600 Lekë
Size

Një larës fytyre në formë xheli shkumëzues është ideal për të hequr yndyrën e tepërt, papastërtitë dhe make up-in.

Kur zgjidhni një pastrues fytyre për lëkurë normale në të yndyrshme, është e rëndësishme të kërkoni një formulë që është e butë, që nuk do të prishë barrierën natyrale mbrojtëse të lëkurës suaj (e cila mund të lërë lëkurën të ndjehet e thatë ose të tërhequr) dhe që përmban përbërës që ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit të saj të hidratimit.

Pastruesi  përmban ceramide, acid hialuronik dhe niacinamide dhe është formuluar për të ndihmuar në ruajtjen e barrierës mbrojtëse të lëkurës suaj, të ruajë hidratimin dhe të qetësojë lëkurën tuaj.

I zhvilluar nga dermatologët, ky larës fytyre pastron thellësisht, largon yndyrën e tepërt dhe freskon lëkurën tuaj pa prishur barrierën e lëkurës. 

 • I përshtatshëm për lëkurë normale në të yndyrshme.
 • Pastron dhe largon yndyrën pa prishur barrierën mbrojtëse të lëkurës.
 • Formulë unike, me tre ceramide thelbësore, që bllokojnë hidratimin dhe ndihmojnë në ruajtjen e barrierës natyrale të lëkurës.
 • Acidi hialuronik: Ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës suaj
 • Niacinamidet: Ndihmojnë në qetësimin e lëkurës tuaj
 • Jo komedogjenik, i butë dhe pa aromë
 • Zhvilluar nga dermatologët
1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje. Aplikojeni në duar të lagura dhe masazhojeni në lëkurë, më pas shpëlajeni tërësisht.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Propanediol, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Peg-6 Caprylic/ Capric Glycerides, Glycerin, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Niacinamide, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Citric Acid, Tetrasodium Edta, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin

  CeraVe Foaming Cleanser With Niacinamide For Normal To Oily Skin
  CeraVe Foaming Cleanser With Niacinamide For Normal To Oily Skin
  CeraVe Foaming Cleanser With Niacinamide For Normal To Oily Skin
  CeraVe Foaming Cleanser With Niacinamide For Normal To Oily Skin
  CeraVe Foaming Cleanser With Niacinamide For Normal To Oily Skin

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery