Shko te informacioni mbi produktin
1 3

CeraVe Hydrating Cleanser With Hyaluronic Acid For Normal To Dry Skin

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi i ulur
1,500 Lekë
Size
Pastrues jo shkumëzues, si xhel nga Cerave për lëkurë normale në të thatë. Duke shpërthyer me tre ceramide thelbësore (1, 3 dhe 6-11), hiqni butësisht papastërtitë dhe papastërtitë e grimit që kërcënojnë të bllokojnë poret tuaja. Duke ofruar mbrojtje të shtuar me ndihmën e përfitimeve për rritjen e barrierave, konsiderojeni këtë si një çështje shkëlqimi të lëkurës ku thatësia dhe shtrëngimi nuk janë më të mirëseardhura.
1. Përdorimi

Përdorni AM dhe PM. Masazhoni pastruesin në lëkurë të lagur, më pas shpëlajeni.

2. Përbërësit

Aqua/Water, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Stearyl Alcohol, Cetyle Alcohol, Peg-40 Stearate, Behentrimonium Methosulfate, Glyceryl Stearate, Polysorbate 20, Ethlyhexylglycerin, Potassium Phosphate, Disodium Edta, Dipotassium Phosphate, Sodium Lauroyl Lactylate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Hyaluronate, Xanthum Gum, Carbomer, Tocopherol, Ceramide Eop.

  CeraVe Hydrating Cleanser With Hyaluronic Acid For Normal To Dry Skin
  CeraVe Hydrating Cleanser With Hyaluronic Acid For Normal To Dry Skin
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery