Shko te informacioni mbi produktin
1 4

CeraVe Hydrating Foaming Oil Cleanser

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë
Size

CeraVe Hydrating Foaming Oil Cleanser është një pastrues i përditshëm dhe formula e tij unike vajore shkumuese pastron butësisht duke ofruar një rehati ushqyese që e lë lëkurën në fytyrë dhe trup të duket e shëndetshme dhe të ndjehet e freskët.

I zhvilluar nga dermatologë, CeraVe Hydrating Foaming Oil Cleanser me 3 Ceramide Esenciale, Glicerinë dhe Acid Hialuronik, largon butësisht dhe në mënyrë efektive papastërtitë, yndyren në një pH optimal, ndërsa siguron hidratim deri në 24 orë.

Gjithashtu përmban Trigliceride dhe Squalane - përbërës që mund të gjenden natyrshëm në lëkurë - formula unike ruan barrierën e lëkurës dhe e mban lëkurën të rehatshme pa u ndjerë e yndyrshme.

 Pa parfum. I testuar dermatologjikisht.

 

Per Fytyren dhe Trupin. I përshtatshëm për lëkurë normale deri shumë të thatë. Gjithashtu i përshtatshëm dhe për lëkurën e ndjeshme.

Perdorimi:

Lagni lekuren me ujë të ngrohtë. Shpërndani një sasi të produktit sa nje bizele nëpërmjet aplikuesit të pompës. Masazhojeni butësisht produktin në lëkurë të lagur, do të shkumëzohet në një shkumë të lehtë. Shpëlajeni mirë me ujë dhe thajeni me një peshqir të pastër. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shpëlajeni tërësisht me ujë.

1. Përdorimi

Lagni lekuren me ujë të ngrohtë. Shpërndani një sasi të produktit sa nje bizele nëpërmjet aplikuesit të pompës. Masazhojeni butësisht produktin në lëkurë të lagur, do të shkumëzohet në një shkumë të lehtë. Shpëlajeni mirë me ujë dhe thajeni me një peshqir të pastër. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shpëlajeni tërësisht me ujë.

2. Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, COCO-BETAINE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, POLYSORBATE 20, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, PPG-5-CETETH-20, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, SQUALANE, CERAMIDENP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, TRIETHYL CITRATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, SODIUM HYALURONATE, CHOLESTEROL, CITRIC ACID, CAPRYLOYL GLYCINE, HYDROXYACETOPHENONE, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLIC/ CAPRIC TRIGLYCERIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM, BENZOIC ACID.

  CeraVe Hydrating Foaming Oil Cleanser
  CeraVe Hydrating Foaming Oil Cleanser
  CeraVe Hydrating Foaming Oil Cleanser

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery