Shko te informacioni mbi produktin
1 2

CeraVe Moisturising Cream

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi i ulur
1,700 Lekë
Size

Kremi hidratues CeraVe ofron hidratim gjatë gjithë ditës për lëkurën e thatë deri në shumë të thatë, ndërsa ndihmon në rivendosjen e barrierës mbrojtëse të lëkurës.

Ky krem është oil free , me 3 ceramide thelbësore dhe acid hialuronik, siguron hidratim gjatë gjithë ditës pas vetëm një përdorimi.

Karakteristikat dhe përfitimet:
- Një krem hidratues mbrojtës për fytyrën dhe trupin.
- Formuluar në mënyrë specifike për të hidratuar lëkurën e ndjeshme që është e thatë në shumë e thatë dhe e prirur për acarim.
- Përdor teknologjinë e patentuar të shpërndarjes MVE® për të ndihmuar në rimbushjen e ceramideve dhe për të ofruar hidratim të kontrolluar dhe afatgjatë.
- Mban lagështinë deri në 24 orë në lëkurë 
- Me 3 ceramide thelbësore për të ndihmuar në rivendosjen e barrierës natyrale të lëkurës.

1. Përdorimi

Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

2. Përbërësit

Aqua / Water, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Dimethicone, Phenoxyethanol, Behentrimonium Methosulfate, Potassium Phosphate, Ethylhexylglycerin, Sodium Lauroyl Lactylate, Disodium Edta, Dipotassium Phosphate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Xanthan Gum, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ceramide Eop

  CeraVe Moisturising Cream
  CeraVe Moisturising Cream
  CeraVe Moisturising Cream

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery