Shko te informacioni mbi produktin
1 2

CeraVe Moisturising Lotion With Ceramides

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
1,700 Lekë
Size

Përmban 3 ceramide thelbësore (1, 3, 6-II) për të ndihmuar në mbrojtjen e barrierës natyrale të lëkurës.

- Hidraton gjatë gjithë ditës: Formuluar me teknologjinë e patentuar MVE për lirimin e përbërësve ushqyes të lëkurës deri në 24 orë.

- Përmban acid hialuronik për të ndihmuar në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës

- E butë për lëkurën: pa aromë dhe jo komedogjene

- Përthithje e shpejtë: Hidraton pa e lënë lëkurën të yndyrshme.

- Zhvilluar nga dermatologë

1. Përdorimi


Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

2. Përbërësit

Aqua/Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Ceteareth-20, Behentrimonium Methosulfate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Ethylhexylglycerin, Potassium Phosphate, Disodium Edta, Dipotassium Phosphate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Xanthan, Gum, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ceramide Eop

  CeraVe Moisturising Lotion With Ceramides
  CeraVe Moisturising Lotion With Ceramides
  CeraVe Moisturising Lotion With Ceramides

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery