Shko te informacioni mbi produktin
1 4

CeraVe PM Facial Moisturising Lotion 52ml

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi i ulur
2,100 Lekë
I zhvilluar me dermatologë, CeraVe Face Moisturizer ofron hidratim të përditshëm dhe ndihmon në ruajtjen e barrierës mbrojtëse të fytyrës dhe qafës. Tekstura e tij ultra e lehtë, jo e yndyrshme, e pasuruar me 3 ceramide thelbësore dhe acid hialuronik siguron hidratim gjatë gjithë ditës dhe që nga përdorimi i parë.

Tre ceramide thelbësore për të ndihmuar në mbajtjen e lëkurës të hidratuar dhe për të rivendosur barrierën e lëkurës.
Teknologjia MVE përmbledh përbërësit aktivë dhe i shpërndan ato në lëkurë vazhdimisht. Kjo rikthen barrierën e lëkurës dhe e mban atë të hidratuar gjatë gjithë ditës pas vetëm një aplikimi.
Rekomandohet për lëkurë normlale në të thatë 
1. Përdorimi

Aplikoni në fytyrë dhe qafë

2. Përbërësit

Aqua/Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglycerides, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxethanol, Ceteareth-20, Behentrimonium Methosulfate, Caprylyl glycol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Sodium Lauroyl Lactylate, Potassium Phosphate, Disodium EDTA, Dipotassium Phosphate, Ceramide NP, Ceramide AP, Phytosphingosine, Cholesterol, Xanthan Gum, Carbomer, ethylhexyglycerin, sodium hyaluronate, Ceramide EOP.

  CeraVe PM Facial Moisturising Lotion 52ml
  CeraVe PM Facial Moisturising Lotion 52ml
  CeraVe PM Facial Moisturising Lotion 52ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery