Shko te informacioni mbi produktin
1 4

CeraVe Resurfacing Retinol Serum With Ceramides & Niacinamide For Blemish-Prone Skin 30ml

Çmimi fillestar
2,700 Lekë
Çmimi fillestar
3,000 Lekë
Çmimi i ulur
2,700 Lekë

Serum Retinol Retinol për kontrollin e njollave , i krijuar për të reduktuar shfaqjen e shenjave pas akneve duke eksfoluar, ndriçuar dhe duke mbrojtur njëkohësisht barrierën natyrale të lëkurës.

I përshtatshëm për lëkurë të prirur ndaj njollave dhe akneve, i përshatëshëm edhe për lëkurat e ndjeshme.

Ky serum përmban retinol të kapsuluar dhe ekstrakt të rrënjës së jamballit, Niacinamide dhe 3 lloje Ceramide Essential, produkti ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lëkurës dhe ndricmin e saj.

Përfitimet kryesore:

Redukton shfaqjen e njollave dhe shenjave pas akneve, duke mbrojtur barrierën  e lëkurës
Ndricon lëkurën dhe ndihmon në reduktimin e rrudhave.
Ka teksturë të  lehtë, që përthithet menjëherë.
Totalisht oil free

1. Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë çdo ditë. Këshillohet të aplikohet në darkë. Gjatë gjithë ditës aplikoni SPF

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Dimethicone, Cetearyl Ethylhexanoate, Niacinamide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Lecithin, Potassium Phosphate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Dimethiconol, Lecithin, Sodium Citrate, Retinol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Alcohol, Isopropyl Myristate, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pentylene Glycol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin.

  CeraVe Resurfacing Retinol Serum With Ceramides & Niacinamide For Blemish-Prone Skin 30ml
  CeraVe Resurfacing Retinol Serum With Ceramides & Niacinamide For Blemish-Prone Skin 30ml
  CeraVe Resurfacing Retinol Serum With Ceramides & Niacinamide For Blemish-Prone Skin 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery