Shko te informacioni mbi produktin
1 2

CeraVe SA Smoothing Cleanser With Salicylic Acid For Dry, Rough & Bumpy Skin

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,900 Lekë
Size

Pastruesi SA Smoothing Cleanser i CeraVe është krijuar për të rafinuar strukturën e lëkurës tuaj, duke penguar krijimin e akneve  me një përzierje të përkryer të ekuilibruar të acidit salicilik, ceramideve dhe acidit hialuronik.

Larës shkumues e bën punën e shpejtë duke larguar yndyrën, papastërtitë dhe make up-in!

Ashtu si me të gjithë superheronjtë e CeraVe, në thelb të këtij pastrues është një koktej me tre ceramide thelbësore (lipide që janë në thelb 'ngjitësi' i barrierës së lëkurës tuaj).

Këto ceramide ndihmojnë që lëkura juaj të ruaj balancat e saj duke ruajtur lagështinë. 'Teknologjia MVE' unike e CeraVe do të thotë që ju përfitoni edhe më shumë nga këto ceramide; siguron që ato të çlirohen gradualisht me kalimin e kohës për të siguruar ushqim dhe hidratim afatgjatë. 

1. Përdorimi

Masazhoni xhelin në lëkurën e lagur, më pas shpëlajeni tërësisht. Për rezultate më të mira përdorni çdo ditë me kremin ose locionin hidratues CeraVe SA.

2. Përbërësit

Aqua/Water, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl, Hydroxysultaine,glycerin, Niacinamide, Gluconolactone, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Ceramide NP, Ceramde AP, Ceramide EOP, Carbomer, Calcium Gluconate, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Lauroyl, Lactylate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Tetrasodium EDTA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerine.

  CeraVe SA Smoothing Cleanser With Salicylic Acid For Dry, Rough & Bumpy Skin
  CeraVe SA Smoothing Cleanser With Salicylic Acid For Dry, Rough & Bumpy Skin

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery