Shko te informacioni mbi produktin
1 2

CeraVe SA Smoothing Cream

Çmimi fillestar
1,870 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,870 Lekë
Size

Përfitimet kryesore:

 • Efekt i lartë hidratues dhe zbutës për lëkurën e thatë. I përshtatshëm edhe për keratosis pilaris.
 • Acidi Salicilik ndihmon në eksfolimin e butë të lëkurës ndërsa Acidi Hialuronik dhe 10% UREA ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës.
 • Përmban 3 ceramide esenciale(1, 3, 6-II), të cilat mbrojnë barrierën natyrale të lëkurës.
 • Hidratim gjatë gjithë ditës: E formuluar me teknologjinë e patentuar MVE, lejon çlirimin e përbërësve ushqyes të lëkurës deri në 24 orë.

Pa eksfoliantë fizikë, pa aromë dhe jo komedogjenik. I formuluar dhe testuar dermatologjikisht.

1. Përdorimi

Aplikojeni sa hërë mendoni se lëkura juaj ka nevojë.

2. Përbërësit

Purified Water, Glycerin, Behentrimonium Methosulfate And Cetearyl Alcohol, Mineral Oil, Glyceryl Stearate Se, Ammonium Lactate, Salicylic Acid, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Niacinamide, Peg-100 Stearate, Cholecalciferol (Vitamin D3 In Corn Oil), Ceramide 3, Ceramide 6-Ii, Ceramide 1, Cholesterol, Phytosphingosine, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Dimethicone, Methylparaben, Edetate Disodium, Propylparaben, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum.

  CeraVe SA Smoothing Cream
  CeraVe SA Smoothing Cream
  CeraVe SA Smoothing Cream
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery