Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Cleaning set (Cosrx Cleanser 150 ml + Wrist Wash Bands )

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,600 Lekë
Seti përmban:
1-Brushworks Microfibre Wrist Wash Bands

Jeni të lodhur nga uji që ju pikon nëpër krahë kur lani fytyrën? Atëherë keni nevojë për shiritat e dorës Brushworks me mikrofibër ! Këto shirita janë të përbërë nga mikrofibra me cilësi të lartë të krijuar për të thithur ujin dhe për të parandaluar që ai të pikojë në krahët tuaj. Mikrofibra është tepër e butë , duke e bërë atë të përshtatshme edhe për lëkurat e ndjeshme .Larja e fytyrës do kthehet në argëtim sepse mund të lëvizni duart lirshëm pa u stresuar.

2-Cosrx Low-pH Good Morning Cleanser 150 ml 

Larës ujor, ideal për të nisur ditën duke e pastruar lëkurën nga çdo papastërti e sebum i tepërt i krijuar gjatë natës. I formuluar me pH të ulët, i ngjashëm me pH natyral të lëkurës, për të mos e lënë atë të tërhequr dhe të thatë, si dhe duke e përgatitur për të përthithur sa më mirë përbërësit e produkteve të tjera të rutinës suaj. Vaji esencial “magjik” i Pemës së Çajit (Tea Tree Oil), ka efekt anti-bakterial, dhe acidi natyral BHA (acid salicilik), depërton thellësisht në poret e lëkurës duke i pastruar ato tërësisht nga yndyra dhe sebumi i tepërt. Ky larës është i përshtatshëm jo vetëm për në mëngjes, por edhe si pastrues i dytë në mbrëmje, pas atij vajor.

1. Përdorimi

Njomeni fytyrën me ujë të vakët dhe merrni një sasi të vogël nga larësi. Shkumojeni mirë nëpër duar dhe aplikojeni në lëkurë, duke e masazhuar atë me lëvizje rrethore. Shpëlajeni në fund fytyrën me ujë të bollshëm.

2. Përbërësit

Water, cocoamidopropyl betaine, sodium lauroyl methyl isethionate, polysorbate 20, styrax japonicus branch/fruit/leaf extract, butylene glycol, saccharomyces ferment, cryptomeria japonica leaf extract, nelumbo nucifera leaf extract, pinus palustris leaf extract, ulmus davidiana root extract, oenothera biennis (evening primrose) flower extract, pueraria lovata root extract, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, allantoin, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, betaine salicylate, citric acid, ethyl hexanediol, 1,2-hexanediol, trisodium ethylenediamine disuccinate, sodium benzoate, disodium EDTA.

  Cleaning set (Cosrx Cleanser 150 ml + Wrist Wash Bands )
  Cleaning set (Cosrx Cleanser 150 ml + Wrist Wash Bands )
  Cleaning set (Cosrx Cleanser 150 ml + Wrist Wash Bands )

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery