Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Commonlabs Triple Vita Balancing sheet mask

Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
400 Lekë

Maska Balancuese Triple Vita është një maskë esencë me perdorim te përditshem e bërë me fletë waffle me strukturë pambuku 100% të pastër që ka mbajtje të shkëlqyeshme të lagështisë dhe jep 3 lloje të vitaminave ushqyese (Vitamina B, C & E) dhe lagështi në lëkurë në mënyrë efektive.

Vitaminat B, C, E sjellin vitalitet, shkëlqim dhe elasticitet në fytyrën tuaj.
Përbërësit me prejardhje bimore si vaji i frutave të trëndafilit, vaji i farave të lulediellit dhe vaji i frutave me vitaminë parandalojnë lëkurën përsëri që shkaktohet nga oksigjeni aktiv dhe mbajnë lagështi për lëkurën tuaj.
6-shtresat e acidit hialuronik japin lagështi dhe minimizojnë humbjen e saj.
Ekstrakt i mjaltit Manuka (10,000 ppm) që mban sasi të bollshme të vitaminës B5, parandalon dehidratimin dhe e bën lëkurën tuaj të duket e gjallë.

2. Përbërësit

Ingredients: Water, Dipropylene Glycol, Propanediol, Niacinamide, Glycerin, Honey Extract (10,000ppm), 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Arginine, Carbomer, Betaine, Propolis Extract (1,000ppm), Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Adenosine, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Panthenol (50ppm), 3-O-Ethyl Ascorbic Acid (50ppm), Tocopherol (50ppm), t-Butyl Alcohol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Squalene, Rosa Canina Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butylene Glycol, Hydrolyzed Jojoba Esthers, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Ascorbic Acid, Pentylene Glycol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Acetylated Hyaluronate

  Commonlabs Triple Vita Balancing sheet mask
  Commonlabs Triple Vita Balancing sheet mask
  Commonlabs Triple Vita Balancing sheet mask

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery