Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Commonlabs Vitamin C Brightening Ampoule 30ML

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Nje ampule qe ndricon lekuren duke sigururar ushqim te pasur dhe te larmishem me vitamina.

Krijuar duke përdorur 70% të ujit të pemës së vitaminës, i nxjerrë nga bima më e vjetër në tokë, Pema e Vitaminës.Formulë me bazë uji  me teksture te lehte freskuese dhe jo ngjitese.

Per te minimizuar acarimin e mundshem, kjo ampule eshte nje perzierje e derivateve te Vitamines C te paster.

1. Përdorimi

Pas pastrimit te lekures, aplikoni një sasi të përshtatshme përgjatë strukturës së lëkurës dhe lëreni të perthithet.

2. Përbërësit

Hippophae Rhamnoides Water, Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Polyglyceryl-10 Laurate, Saccharide Isomerate, Trehalose, Citrus Junos Peel Oil, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Allantoin, Carbomer, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Glyceryl Acrylate/ Acrylic Acid Copolymer, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Citrate, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Polyglutamic Acid, Maltodextrin, Saccharide Hydrolysate, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Ascorbic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Lecithin, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Vaccinium VitisIdaea Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Citrus Junos Fruit Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract, Melissa Officinalis Extract, Astaxanthin, Limonene, Linalool

  Commonlabs Vitamin C Brightening Ampoule 30ML
  Commonlabs Vitamin C Brightening Ampoule 30ML
  Commonlabs Vitamin C Brightening Ampoule 30ML

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery