Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Commonlabs Vitamin C Brightening Gel Cream 50 gr

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Krem ndriçues i mbushur me vitamine C dhe lëndë ushqyese të ndryshme.
Kujdeset në mënyrë efektive për njollat dhe  shenjat kokëforta, ndërsa hidraton lëkurën me strukturën e saj të gjallë të tipit xhel.
Duke formuar një barriere të lehtë lagështie, ajo mbron lëkurën dhe siguron një përfundim të freskët së bashku me një shkëlqim rrezatues.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme në fytyrë dhe prekni butësisht për të nxitur përthithjen.

2. Përbërësit

Water(Aqua), Butylene Glycol, Hippophae Rhamnoides Water, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tromethamine, Citrus Junos Peel Oil, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Trehalose, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Phytosteryl/Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Sorbitan Isostearate, Ceramide NP, Panthenol, Saccharide Isomerate, Gardenia Florida Fruit Extract, Mandelic Acid, Ascorbic Acid, Dextrin, Polyglutamic Acid, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Gardenia Jasminoides Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Sodium Citrate, Citric Acid, Melissa Officinalis Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Citrus Junos Fruit Extract, Limonene, Linalool

  Commonlabs Vitamin C Brightening Gel Cream 50 gr
  Commonlabs Vitamin C Brightening Gel Cream 50 gr

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery