Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Cosrx Acne Pimple Master Patch 24 patches

Çmimi fillestar
550 Lekë
Çmimi fillestar
600 Lekë
Çmimi i ulur
550 Lekë

Një trajtim topik (lokal), efektiv dhe shumë i shpejtë për aknet, pikat e zeza dhe të bardha si edhe për ato tepër të qelbëzuara. COSRX Acne Pimple Master përmban ngjitëse në tre madhësi të ndryshme sipas nevojës, dhe duke i vendosur gjatë natës, ato nxisin procesin e shërimit dhe eliminojnë infeksionin dhe bakteriet, që janë shkaktarët kryesorë të akneve. Për të vazhduar trajtimin gjatë ditës, këshillohet të përdorni Clear Fit Master Patch të prodhuara gjithashtu nga COSRX.

Formula e tij është dermatologjikisht e testuar, hipoalergjike, vegane dhe e pa testuar në kafshë. Nuk përmban: paraben, aromë artificiale, ngjyrues artificial, sulfat, alkool, vaj esencial dhe silikon.

1. Përdorimi

Në mbrëmje, pasi të keni pastruar lëkurën me larësin e rutinës suaj, menjëherë vendosni ngjitësen mbi akne. Më pas mund të vazhdoni me aplikimin e produkteve të tjera të rutinës suaj.

Mbajeni gjatë gjumit dhe hiqeni në mëngjes

2. Përbërësit

Petroleum Resin, Cellulose Gum, Styrene Isoprene Styrene Block Copolymer, Polyurethane Film, Polyisobutylene, Liquid Paraffin, Tetrakismethane

  Cosrx Acne Pimple Master Patch 24 patches
  Cosrx Acne Pimple Master Patch 24 patches
  Cosrx Acne Pimple Master Patch 24 patches
  Cosrx Acne Pimple Master Patch 24 patches

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery