Shko te informacioni mbi produktin
1 3

COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream 100 gr

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Hidratuesi ka në përmbajtje 92% mucinë kërmilli, e cila i jep lëkurës shkëlqim, hidratim dhe rivitalizim. Ingredientët:

 • I pasur me 92% të mucinës së kërmillit, ky krem ​​ndërton një barrierë hidratuese për të zbutur, qetësuar menjëherë lëkurën e dëmtuar dhe hidratuar atë në thellësi.
 • Acidi hialuronik: Ka efekt hidratues dhe përforcon barrierën e lagështisë së lëkurës.

Përfitimet kryesore:

 1. Kremi riparon dhe qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar pas shfaqjes së problemeve si rosacea.
 2. Përmirëson shkëlqimin natyral të lëkurës.
 3. Siguron hidratim afatgjatë pa lënë mbetje yndyrore.
 4. Ka efekt voluminizues për lëkurën dhe i jep elasticitetin e munguar.
 5. Minimizon pamjen e rrudhave të lehta dhe rrudhave ekzistuese.
 • I lehtë, jo yndyror.
 • Tekstura e lehtë dhe në trajtë xheli është mjaft komode dhe përthithet menjëherë në lëkurë.
 • Asnjë dëm për Kërmijtë! Mucina e kërmillit përftohet në mënyrë të sigurt dhe miqësore me mjedisin dhe më pas përpunohet si material kozmetik.
 • pH: 5,5-6,5
 • 100% hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht.
 • Formuluar pa: Parabenë, Sulfate, Ftalate, Alkool

Rekomandohet për të gjitha tipologjitë e lëkurave, veçanërisht për lëkurat e dehidratuara dhe të maturuara.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të kremit në fytyrë të pastruar më parë, duke shmangur zonën e syve dhe gojës.
Masazhoni butësisht zonën ku është aplikuar kremi në mënyrë që të përthithet sa më shpejt.

2. Përbërësit

Snail Secretion Filtrate, Betaine, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Hyaluronate, Cetearyl Alcohol, Stearic acid, Arginine, Dimethicone, Carbomer, Panthenol, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol, Adenosine, Phenoxyethanol

  COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream 100 gr
  COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream 100 gr

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery