Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner mbështetet në fuqitë e buta por shumë efektive të acideve hidroksi Alfa dhe Beta për të detoksifikuar të gjitha llojet e lëkurës.

Së bashku me disa ekstrakte botanike qetësuese, ky tonik gjallëron dhe dekongjeston, për një rezultat më të shëndetshëm/të ndritshëm.

 Në fakt, efekti i tij eksfolues largon nga fytyra juaj  të gjitha llojet e papastërtive.

Me çdo aplikim, do  të vëreni më pak parregullsi në tonin e lëkurës, si dhe në strukturë.

Përveç largimit të qelizave të vdekura të lëkurës dhe rafinimit të poreve të zgjeruara, ai ndicon tonin e lekures.

Nese përdoret rregullisht, ky toner do të mundesoje nje lekure të lëmuar, me te fresket dhe me elastike.

Eksfolion sipërfaqen e lëkurës.
Jep njetrajshmeri dhe lemueshmeri lekures.
Balanconi prodhimin e yndyres.

2. Përbërësit

WATER, SALIX ALBA (WILLOW) BARK WATER, PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER, BUTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM LACTATE, GLYCOLIC ACID, BETAINE SALICYLATE, ALLANTOIN, PANTHENOL, ETHYL HEXANEDIOL.

  Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150ml
  Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150ml
  Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery