Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Cosrx Lightweight Soothing Moisturizer 80ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë
Hidratues i lehtë çdo ditë i formuluar për lëkurën akneike

PSE ËSHTË E VEÇANTË:
Kjo formulë jo vetëm që trajton aknet, por gjithashtu ndihmon në rigjallërimin dhe rikuperimin e lëkurës pa asnjë irritim përmes COSRX Centella AC-Rx Complex.
Finish mat
Jep një ndjesi hidratuese të lehtë dhe jo ngjitëse dhe është i përshtatshëm për lëkurën me akne. Ky hidratues qetëson lëkurën shumë të ndjeshme ndaj nxehtësisë dhe freskon lëkurën e prirur ndaj akneve.

1. Përdorimi

Aplikoni butësisht një sasi të duhur të kremit në fytyrë duke shmangur zonën e syve pas pastrimit dhe tonifikimit.<br data-mce-fragment="1">Prekni zonën për thithje më të mirë.

2. Përbërësit

Propolis Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Camellia Sinensis Leaf Water, Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cyclomethicone, Cetearyl Olivate, Betaine, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Xanthan gum, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Arginine, Zinc PCA, Betaine Salicylate, Mentha Haplocalix Extract, Menthyl Lactate, Citric Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid

  Cosrx Lightweight Soothing Moisturizer 80ml
  Cosrx Lightweight Soothing Moisturizer 80ml
  Cosrx Lightweight Soothing Moisturizer 80ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery