Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Cosrx The Vitamin C 23 % Serum 20 ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Serum shumë i koncentruar që zbeh shenjat e akneve për të rigjallëruar lëkurën e pa jetë

. Njëtrajteson tonin e lëkurës me 23% vitaminë C që ka në përmbajtje . Parandalon në mënyrë efektive sintezën e melaninës duke zbehur plagët e akneve dhe hiperpigmentimin .Formulë hipoalergjike, e stabilizuar, që thyen nocionin se vitamina C e pastër është irituese.
Maksimizon të mirat, ndërkohë që minimizon të këqijat e përfshirjes së vitaminave në kujdesin e lëkurëstuaj. Për të optimizuar përfitimet, vitaminat ose derivatet e pastra zgjidhen me kujdes për të përforcuarefektet dhe për të përmirësuar shpërndarjen e përbërësve aktivë në lëkurë. Komponentët sinergjikë shtohen gjithashtu për të minimizuar efektet anësore që lidhen me përdorimin e vitaminave shumë të përqendruara. Teknologjia e patentuar e COSRX , duke përdorur ekstraktin e frutave Aronia melanocarpa dhe ekstraktin Hippophae rhamnoides rrit stabilitetin dhe efikasitetin e vitaminës C. Me 60% ekstrakt propolisi për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën duke e mbrojtur atë nga dehidratimi dhe stimulimi.
Ndihmon në përforcimin e funksionit të kremit të diellit.

  Cosrx The Vitamin C 23 % Serum 20 ml
  Cosrx The Vitamin C 23 % Serum 20 ml
  Cosrx The Vitamin C 23 % Serum 20 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery