Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Cosrx Ultimate Spot Cream 30g

Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,600 Lekë
Një formulë jo vetëm që trajton aknet, por gjithashtu ndihmon në rigjallërimin dhe rikuperimin e lëkurës pa asnjë irritim përmes COSRX Centella AC-Rx Complex. Formula qetësuese përfshin tre përbërës shërues legjendar - acid Madekasic, Asiaticoside dhe acid aziatik.
Magjia gjatë natës për aknet e dukshme:
Kjo formulë thahet butësisht dhe në mënyrë efektive aknet e dukshme gjatë natës duke përdorur një kompleks për rikuperimin e lëkurës që përzien oksidin e zinkut, kalaminën, kompleksin CentellAC-RX dhe ujin e gjetheve Aloe Barbadensis.


1. Përdorimi

Aplikoni një sasi në zonat problematike

2. Përbërësit

Aloe Barbadensis Leaf Water, Butylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerine, Zinc Oxide, Cetearyl Alcohol, Dimethyl Sulfone, Betaine, Polysorbate 60, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, 1,2-Hexanediol, Calamine, Dimethicone, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Xanthan gum, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Ethyl Hexanediol, Asiaticoside, Asiatic acid, Madecassic acid

  Cosrx Ultimate Spot Cream 30g
  Cosrx Ultimate Spot Cream 30g
  Cosrx Ultimate Spot Cream 30g
  Cosrx Ultimate Spot Cream 30g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery