Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Dr. Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment SPF 22+

Çmimi fillestar
3,500 Lekë
Çmimi fillestar
4,000 Lekë
Çmimi i ulur
3,500 Lekë

Një krem i përditshëm për trajtimin korrektues të lëkurave të ndjeshme qe skuqen dhe ato me rosacea, që mbulon imperfeksionet dhe shenjat e lëkurës dhe e mbron atë.
Ky trajtim për korrigjimin e ngjyrës së lëkurës rigjeneron lëkurën tuaj të dëmtuar, unifikon tonin e saj, mbron nga ndotja, mbron nga rrezet UV, siguron funksione zbardhuese dhe efekt anti-rrudhë.
Sapo të vendoset në lëkurë, ngjyra e gjelbër ndryshon në ngjyrë bezhë dhe mbulon skuqjen.

Formulë e pasur me natrium, kalium, kalcium dhe magnez për të ndihmuar në përmirësimin e niveleve të hidratimit të lëkurës dhe për të rikthyer një pamje të shëndetshme.
Re-Cover nuk është formuluar për të qenë një fondatinë, por përkundrazi, siguron një mbulim korrigjuese të lëkurës për të maskuar skuqjen ndërsa qetëson dhe trajton atë njëkohësisht.
Formula me ngjyrë nenexhiku ndihet mjaft e trashë. Vetëm një sasi e vogël e produktit është e mjaftueshme për të mbuluar te gjithe fytyrën.
Efektet hidratuese të Re-Cover ndihen menjëherë, por kremi ka nevojë për pak kohë që të thithet plotësisht.

1. Përdorimi

Aplikoni si hapin e fundit të rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën në mëngjes. Luan rolin e hidratuesit dhe mbulues njëkohësisht.

2. Përbërësit

Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (CI 77891), Dimethicone, Eryngium Maritimum Callus Culture Filtrate, Butylene Glycol, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Glycerin, Phenyl Trimethicone, Niacinamide, Triethylhexanoin, Trisiloxane, Disteardimonium Hectorite, Pentylene Glycol, Achillea Millefolium Oil, Houttuynia Cordata Extract, Ilex Aquifolium (Holly) Leaf Extract, 1,2-Hexanediol, PEG-10 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Magnesium Sulfate, Iron Oxides (CI 77491), Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides (CI 77492), Hedera Helix (Ivy) Extract, Hydrogenated Coco-Glycerides, Panthenol, Ceresin, Stearic Acid, Alumina, Chromium Oxide Greens (CI 77288), Ethylcellulose, Iron Oxides (CI 77499), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Polyvinyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil Isostearate, Ethylhexylglycerin, Triethoxycaprylylsilane, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Adenosine, Aluminum Hydroxide, Disodium EDTA, Madecassoside, Streptococcus Thermophilus Ferment, Asiaticoside, DNA, Centella Asiatica Leaf Extract, Calcium Chloride, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Centella Asiatica Extract

  Dr. Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment SPF 22+
  Dr. Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment SPF 22+
  Dr. Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment SPF 22+

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery