Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Brightening Solution (1 cop)

Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi i ulur
400 Lekë
Kjo maskë është bërë me mikrofibër të imët për të ndihmuar përbërësit aktivë të depërtojnë thellë për të përfituar efektet zbardhuese dhe ndricuese në lëkurë.
Një antioksidant i fuqishëm, glutathione, niacinamide dhe α-bisabolol ndriçon dukshëm lëkurën për të zvogëluar shfaqjen e hiperpigmentimit si: njollat, shenja e puçrrave dhe diskolorim ndërsa pengon prodhimin e melaninës.
1. Përdorimi

1. Pasi të keni larë fytyrën, apikoni tonik nëse keni në rutinën tuaj
2. Vendoseni maskën në fytyrën tuaj.
3. Lëreni për 15-20minuta dhe hiqeni
4. Masazhoni butësisht deri sa lëkura të përthithë serumin e mbetur.

2. Përbërësit

Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Niacinamide, Dipropylene Glycol, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Glutathione, Bisabolol, Sodium Hyaluronate, Tromethamine, Stearic Acid, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Trehalose, Carbomer, Glyceryl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 60, Ethylhexylglycerin, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Allantoin, Phenoxyethanol, Disodium EDTA

  Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Brightening Solution (1 cop)
  Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Brightening Solution (1 cop)
  Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Brightening Solution (1 cop)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery