Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Dr. Jart+ Dermask Ultra Jet Porecting Solution 1 pcs

Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi i ulur
400 Lekë
DR. JART+ Dermask Ultra Jet Porecting Solution Bubble Coal Sheet Mask është një maskë pastruese që ndihmon në pastrimin, eliminimin e papastërtive dhe shtrëngimin e poreve të zmadhuara. Qymyri druri i aktivizuar ka veti të fuqishme detoksifikuese që e lënë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e pastruar, ndërsa zvogëlon pamjen e poreve dhe balancon lëkurën e yndyrshme për një çehre më të pastër. Këto maska nga Dr. Jart flluskojnë ndërsa pastrojnë dhe janë të formuluara për të qetësuar lëkurën pasi e pastrojnë ate pa shkaktuar acarim. Ekstrakti i mentes përmirëson elasticitetin ndërsa arginina qartëson tonin për një pamje më të shëndetshme dhe më të njëtrajtshme.
1. Përdorimi

Aplikojeni maskën në fytyrë, duke e rregulluar rreth syve dhe gojës. Kur të ndjeni se fleta fillon të flluskojë, lëreni për 10 deri në 20 minuta. Hiqeni maskën dhe derdhni butësisht serumin e mbetur në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Mos e shpëlani.

2. Përbërësit

Water, Methylpropanediol, Glycerin, Ethyl Perfluoroisobutyl Ether, Ethyl Perfluorobutyl Ether, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Acrylates Copolymer, Betaine, Hydroxyacetophenone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Tromethamine, Dimethicone, Allantoin, Laureth-7, 1,2 Hexanediol, Ethylhexyglcerin, Adenosine, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Butylene Glycol, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Polyglyceryl-10 Stearate, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Disodium EDTA, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rhus Semialata Gall Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Althaea Rosea Flower Extract, Hydrogenated Lecithin, Caffeine, Alcohol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Caning Odonata Flower Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Propanediol, Lecithin, Pistachio Lentiscus (Mastic) Gum, Rosa Damascena Flower Oil, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil, Butyl Avocadate, Iris Ensata Extract, Maltodextrin, Mooring Pterygosperma Seed Extract, Asparagus Officinalis Stem Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Calcium Clubonate, Gluconolacctone, Potassium Sorbet, Sodium Benzoate, Propyl Gallate.

  Dr. Jart+ Dermask Ultra Jet Porecting Solution 1 pcs
  Dr. Jart+ Dermask Ultra Jet Porecting Solution 1 pcs
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery