Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Essential Style Up Hair Hard Wax 110 gr

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Falë formulës ultra-të lehtë mund të arrini me lehtësi stilimetet qe ju deshironi me përforcime ekstreme.

Xheli nuk ngjit flokët, nuk lë mbetje dhe menaxhohet me lehtësi.

Ky produkt  eshte i papërshkueshëm nga uji  dhe do t'ju jape flokeve  tuaj një fiksim të fortë dhe ekstrem që do të zgjasë deri në larjen e ardhshme.

1. Përdorimi

Merrni një sasi të mjaftueshme të produktit duke përdorur majat e gishtave, aplikojeni në flokë për të arritur pamjen e dëshiruar.

2. Përbërësit

Purified Water, Microcrystalline Wax, Butylene Glycol, Carnauba Wax, Beeswax, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60, Polyethylene, Cetylethylhexanoate, Mineral Oil, Palmitic Acid, Stearic Acid, Pvp, Aloe Vera Leaf Juice, Olive Oil, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Fragrance, Butylphenyl Methyl Propional, Benzylbenzoate, Alpha-isomethylionone, Eugenol, Linalul, Limonene, Geraniol [volume Wave] Purified Water, Butylene Glycol, Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Carnauba Wax, Microcrystal Lean Wax, Beeswax, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60, Olive Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Calculi Root, Stem Extract, Hydrolyzed Silk, Green Tea Extract, Pvp, Sorbitan Sesquioleate Dimethicone Peg-100 Stearate Carbomer Triethanolamine Disodium Edta Modified Alcohol Phenoxyethanol Methylparaben Propylparaben Sodium Benzoate Fragrance Butylphenylmethylpropional Benzyl Benzoate, Alpha-isomethylionone, Eugenol, Linalul, Limonene, Geraniol

  Essential Style Up Hair Hard Wax 110 gr
  Essential Style Up Hair Hard Wax 110 gr
  Essential Style Up Hair Hard Wax 110 gr

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery