Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Eye Candy Brow Gel

Çmimi fillestar
1,120 Lekë
Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi i ulur
1,120 Lekë

Xhel stilues per vetullat!

Xheli zbut, ngrin, formëson dhe fikson vetullat tuaja që të qëndrojnë të palëvizura gjatë gjithë ditës. Formula e krijuar posaçërisht për vetullat është një përzierje e përbërësve të një kualiteti të lartë, duke përfshirë vajin e kastorit të hidrogjenizuar dhe glicerinën. Këta përbërës jo vetëm që mbajnë vetullat tuaja të fiksuara, por gjithashtu ushqejnë dhe stimulojnë gjëndrat e qimeve, duke trajtuar njëkohësisht vetullat dhe duke i bërë ato më të shëndetshme. Ky xhel transparent dhe me teksturë të butë rrëshqet mbi vetullat tuaja duke e bërë aplikimin e tij fare të thjeshtë.   Formula e jashtëzakonshme fikson vetullat tuaja për një kohë të gjatë. Ju mund të kaloni me vetbesim ditën tuaj, duke e ditur se vetullat tuaja nuk do të lëvizin dhe do të duken të përsosura!

  Eye Candy Brow Gel
  Eye Candy Brow Gel
  Eye Candy Brow Gel
  Eye Candy Brow Gel
  Eye Candy Brow Gel

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery