Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Eye Candy Lash & Brow Maximiser Serum

Çmimi fillestar
2,080 Lekë
Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi i ulur
2,080 Lekë
Arrini qerpikë dhe vetulla më të shëndetshme dhe më të plota me Serumin Eye Candy's Lash & Brow Maximiser. Ky serum hidratues dhe pa aromë është i pasur me Panthenol, Biotinë, Panthenol dhe Vaj kastori,i formuluar për të kontribuar në rritjen e vetullave dhe për të stimuluar qerpikë më të fortë dhe më të shëndetshëm. Ky Serum Eye Candy Lash & Brow Maximiser është një ilaç magjik për zonën tuaj të syve, që do t'i transformojë qerpikët dhe vetullat tuaja në formën e tyre më të mirë! I mbushur me biotinë dhe vaj kastori që punojnë në mënyrë harmonike për të nxitur rritjen e qimeve, për të forcuar folikulat dhe për të përmirësuar shëndetin e përgjithshëm të qerpikëve dhe vetullave tuaja. Pavarësisht nëse dëshironi qerpikë voluminozë, vetulla më të plota ose të dyja, ky serum për maksimizimin e qerpikëve dhe vetullave është sekreti për të arritur qerpikët dhe vetullat më të shëndetshme dhe më të plota që keni ëndërruar gjithmonë.
1. Përdorimi

Sigurohuni që zona e qerpikëve dhe vetullave të jetë e pastër dhe e thatë. Përdorni furçën për të aplikuar serumin në bazën e qerpikëve të sipërm, duke filluar nga këndi i brendshëm në këndin e jashtëm. Më pas aplikojeni në bazën e vijës së sipërme të qerpikëve dhe përmes vetullave. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. Përdoreni dy herë në ditë për të parë rezultate maksimale.

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Panthenol, Phenoxyethanol, Carbomer, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Urea, Disodium Phosphate, Ethylhexylglycerin, Biotin, Disodium Edta, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Sodium Metabisulfite, Glycine, Larix Europaea Wood Extract, Camellia Sinensis (Tea) Extract, Zinc Chloride.

  Eye Candy Lash & Brow Maximiser Serum
  Eye Candy Lash & Brow Maximiser Serum
  Eye Candy Lash & Brow Maximiser Serum
  Eye Candy Lash & Brow Maximiser Serum

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery