Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Farm Stay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream 50 Spf 70 gr

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë

Krem dielli me filtra fizikë dhe kimikë. Mbron lëkurën e ekspozuar për një kohë të gjatë ndaj rrezeve UVA dhe UVB.

  Përmban Acid Hialuronik me efekt të lartë hidratues.

Përmban një kompleks vitaminash ( Vitamina E, C, B3 dhe B5) me efekt antioksidues, zbardhues, rigjenerues dhe qetësues për lëkurat e irrituara.

Përmirëson pamjen e rrudhave për një lëkurë më të shëndetshme dhe mund të përdoret si bazë për makeup-in. Përthithet menjëherë dhe nuk le shenja të bardha dhe shkëlqim.

 


 

1. Përdorimi

Përdoreni në mëngjes në hapin e fundit të rutinës suaj. Aplikojeni në fytyrë, qafë, dekolte dhe çdo zonë të trupit që e shikoni të arsyeshme. Riaplikojeni çdo 2 orë nëse doni të ruani efektin mbrojtës.

2. Përbërësit

Purified Water, Titanium Dioxide/ Triethoxycaprylylsilane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Zinc Oxide, Mineral Oil, Cyclomethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Maprylic/capric Triglyceride, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Niacinamide, Propylene Glycol, Glycerin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone., Shea Butter, Sodium Chloride, Beeswax, Sodium Hyaluronate (10,000ppm) , Microcrystalline Wax, Witch Hazel Extract, Chamomile Flower Extract, Green Tea Seed Extract, Green Tea Extract, Centella Asiatica Extract, Rosa Centifolia Flower Water, Collagen Extract, Snail Secretion Filtrate, Adenosine, Propylparaben, Methylparaben, Red Iron Oxide (CI 77491), Yellow Iron Oxide (CI 77492), Black Iron Oxide (CI 77499), Fragrance

  Farm Stay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream 50 Spf 70 gr
  Farm Stay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream 50 Spf 70 gr

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery