Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Synergy Therm Flawless Serum 30ml

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Serum i fuqishëm kundër njollave formuluar me Acid Tranexamic, Arbutin, Acid Glikolik dhe Niacinamide, një kombinim ideal për të promovuar një lëkurë rrezatuese dhe të tonifikuar dhe pa njolla.Serum me Acid Tranexamik, Arbutin dhe Niacinamide për të luftuar të gjitha llojet e njollave kafe (të shkaktuara nga aknet ose dielli) duke i dhënë lëkurës një pamje më të njëtrajtshme dhe rrezatuese.

Acidi Tranexamik ndihmon në reduktimin e shfaqjes së hiperpigmentimit, njollave të errëta dhe tonin e pabarabartë të lëkurës.
Arbutin është një agjent natyral për zbardhjen e lëkurës që punon së bashku me Acidin Tranexamik dhe rrisin shkëlqimin, qartësinë e lëkurës.
Acidi glikolik eksfolion sipërfaqen e lëkurës, duke ndihmuar në përmirësimin e teksturës dhe zvogëlimin e pamjes së rrudhave të imta dhe imperfeksioneve në lëkurë.
Niacinamide (Vitamina B3) ofron një sërë përfitimesh, duke përfshirë hidratimin e lëkurës, përmirësimin e funksionit të barrierës mbrojtëse dhe reduktimin e shfaqjes së poreve të zmadhuara.

Pas përdorimit të rregullt të serumit njollat reduktohen dhe përmirësohet tekstura, tonaliteti i lëkurës.

* O% Parabene
* O% Ngjyrues Artificial
* O% Vajra Mineral
* O% Parfum

1. Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.
Rekomandohet të shoqërohet nga një hidratues dhe një krem dielli me SPF 50+ gjatë ditës.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Caprylyl Caprylate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin,
Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Imperata Cylindrica Root Extract,
Phenoxyethanol, Tranexamic Acid, Niacinamide, Arbutin, Panthenol, Glycolic Acid, Tocopheryl
Acetate, PEG-8, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Sodium Citrate, Citric
Acid, Aminopropanol, Potassium Sorbate.

  Synergy Therm Flawless Serum 30ml
  Synergy Therm Flawless Serum 30ml
  Synergy Therm Flawless Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery