Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Formal Bee Kids Propolis Soothing Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
1,600 Lekë
Krem kundër diellit fizik që është i butë për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Përdoret për fytyrën dhe gjithë trupin.

Karakteristikat e rëndësishme:
- Krem kundër diellit me filtër fizik
-Nuk ju djeg sytë
-Nuk lë ndjesi ngjitëse
-Përhapet dhe përthithet lehtë
-Nuk lë shenja të bardha
-Zbut lëkurën falë përmbajtjes së cicave

Parandalon depërtimin e rrezeve UV në lëkurë duke krijuar një shtresë në lëkurë. Përmban më pak faktorë irritues se kremrat kimikë të diellit që thithin rrezet UV,
Prandaj, fëmijët mund ta përdorin atë në mënyrë të sigurt.
1. Përdorimi

Në fazën e fundit të kujdesit të lëkurës, merrni një sasi të përshtatshme të këtij produkti dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi lëkurë. Duke qenë se është një lloj kremi i pasur me përmbajtje hidratuese, ndjehet një ndjesi freskie dhe hidratimi sapo aplikohet.

2. Përbërësit

Water,ZincOxide,Cyclohexasiloxane,ButyloctylSalicylate, Propanediol,PropylheptylCaprylate, Isododecane,CaprylylMethicone, Polyglyceryl3Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Methyl Trimethicone, Propolis Extract, Centella Asiatica Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella AsiaticaExtract,SodiumHyaluronate,Disteardimonium Hectorite,MagnesiumSulfate,Triethoxycaprylylsilane, 1,2-Hexanediol,Polyglyceryl-2Dipolyhydroxystearate, Polymethylsilsesquioxane, Lauryl Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Tocopherol, Saccharomyces Ferment, Madecassoside, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Fragrance

  Formal Bee Kids Propolis Soothing Sun Cream Spf 50+ PA++++ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery