Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Geek & Gorgeous HA 5 Rich 30ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

5 forma të ndryshme të acidit hialuronik në varësi të peshës molekulare dhe strukturës së tyre, bashkojnë forcat për të na dhënë këtë formulë të pasur hidratuese, qetësuese dhe tonifikuese.

Acidi Hialuronik është një faktor hidratues natyral (NMF – Natural Moisturizing Factor) që mund të rris 1000  herë peshën e vetë në uje. Formula e HA Rich fokusohet tek versioni hidratues me peshë të lartë molekulare që hidraton në sipërfaqe dhe tek versioni ku molekulat e acidit hialuronik janë me peshë të mesme molekulare dhe penetrojnë më thellë për të përforcuar barrierën mbrojtësë natyrale të lëkurës dhe mekanizmat e vetë-shërimit të saj.

1. Përdorimi

Aplikoni disa pika serumi direkt në lëkurë ose shtojani ato hidratuesit tuaj të preferuar dhe aplikojeni në lekurë përzierjen. Mund të përdoret në rutinën e mëngjesit dhe atë të mbrëmjes.

2. Përbërësit

Water, Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Panthenol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Propanediol, Pentylene Glycol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

  Geek & Gorgeous HA 5 Rich 30ml
  Geek & Gorgeous HA 5 Rich 30ml
  Geek & Gorgeous HA 5 Rich 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery