Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Geek & Gorgeous Jelly Joker 150 ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Një larës i butë që pastron në thellësi lëkurën duke hequr edhe make-up (përvec atij waterproof). Teksturë e plotë dhe kremoze që pastron pa e tharë lëkurën dhe pa e dëmtuar barrierën mbrojtëse të saj. Nuk djeg sytë, nuk shkumon dhe ka një pH të ulët, shumë miqësor me lëkuren, pH: 5 – 5.4. Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Cruelty free | Vegan | Pa fragranca dhe vajra esencial | Gluten free | Malassezia free | E sigurtë të përdoret në shtatëzani

Mund ta përdorin të gjithë ata që lajnë fytyrën dhe pëlqejnë larës që nuk shkumojnë, teksturë xhelatinore. 🙂 Ne punuam shumë për ta bërë këtë pastrues të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe të gjitha problemet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme dhe të prirur ndaj nkuqjeve ose lëkurën e prekur nga kërpudhat, Malesezia.

1. Përdorimi

Vendosim një sasi të vogël në duar dhe e aplikojmë në lëkurë të lagur. Fillojmë e masazhojmë butë edhe në zonën rreth syve dhe pastaj e shpëlajmë me ujë të rrjedhshëm.

Nëse nuk përdorni mbrojtës nga dielli apo make-up waterproof, Jelly Joker pastron cdo gjë vetëm me një larje. Në rast se përdorni mbrojtës nga dielli dhe/ose make-up waterproof, ne këshillojmë ta përdorni Jelly Joker si larës të dytë ose të bëni double cleansing me të duke e aplikuar 2 herë në lëkurë.

2. Përbërësit

Water, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Propanediol, Methyl Gluceth-20, Poloxamer 184, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Panthenol, Allantoin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

  Geek & Gorgeous Jelly Joker 150 ml
  Geek & Gorgeous Jelly Joker 150 ml
  Geek & Gorgeous Jelly Joker 150 ml
  Geek & Gorgeous Jelly Joker 150 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery