Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Geek & Gorgeous Mighty Melt Cleansing Balm - 100 ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Një balm pastrues i butë, por jashtëzakonisht efektiv që shkrin edhe make-up-in waterproof dhe kremin kundër diellit. Shpëlahet plotësisht nga lekura.

Sasia – 100 ml

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.

Cruelty Free | Vegan | Pa aroma dhe vajra esencialë | Pa gluten | I sigurt për shtatzëninë

Per ke eshte?

Të gjithë ata që kërkojnë një pastrues të butë, por të plotë per te realizuar pastrim te dyfishte që shpëlahet lehtësisht, duke e lënë lëkurën krejtësisht të pastër dhe të butë.

Lloji i lëkurës:
Të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.
Problemi i lëkurës:
Mund të përdoret pavarësisht nga shqetësimi i lëkurës.
Tekstura:
Shndërrohet nga balsam i fortë në vaj të mëndafshtë.

Si ta perdorim?

Përdorni majat e gishtave të thatë për të hedhur në lëkurë të thatë nje sasi sa nje gjysmë arre. Masazhoni butësisht Mighty Melt mbi fytyrën dhe sytë tuaj me lëvizje rrethore. Shtoni një spërkatje me ujë të vakët për të zbërthyer të gjitha gjurmët e grimit dhe kremit të diellit. Shpëlajeni mirë dhe nëse pastroni dy herë, ndiqni me pastruesin tuaj të dytë me bazë ujore.

Këshilla jonë: Pastrues delikat me pH të ulët Jelly Joker. Thajeni butësisht me një peshqir të pastër.

Afati i ruajtjes: 2 vjet nga prodhimi (i pahapur), 8 muaj PAO (periudha pas hapjes)

1. Përdorimi

Përdorni majat e gishtave të thatë për të hedhur në lëkurë të thatë nje sasi sa nje gjysmë arre. Masazhoni butësisht Mighty Melt mbi fytyrën dhe sytë tuaj me lëvizje rrethore. Shtoni një spërkatje me ujë të vakët për të zbërthyer të gjitha gjurmët e grimit dhe kremit të diellit. Shpëlajeni mirë dhe nëse pastroni dy herë, ndiqni me pastruesin tuaj të dytë me bazë ujore.

2. Përbërësit

Ethylhexyl Palmitate, Oleyl Erucate, Olive Oil PEG-7 Esters, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Synthetic Wax, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

  Geek & Gorgeous Mighty Melt Cleansing Balm - 100 ml
  Geek & Gorgeous Mighty Melt Cleansing Balm - 100 ml
  Geek & Gorgeous Mighty Melt Cleansing Balm - 100 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery