Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Geek & Gorgeous Porefectly Clear 2%BHA 30ml

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Xhel i lehtë eksfoljues me 2% acid salicilik (aka BHA) dhe Sarcosine për të zhbllokuar poret dhe përmirësuar problemet e lëkurave të yndyrshme sic janë pikat e zeza dhe yndyra.

Acidi Salicilik është i njohur si acidi i tretshëm në vaj dhe ky është standarti i artë për të trajtuar pikat e zeza dhe poret e zmadhuara. Ky eksfojues punon brenda poreve për t’i pastruar ato nga qelizat e vdekuara dhe duke i zhbllokuar ato. Sarcosine bashkon forcat me BHA për përmirësime të mëtejshme të problemeve të lëkurave të yndyrshme sic eshte prodhimi i tepërt i yndyrës.


1. Përdorimi

Aplikoni diisa pika në lëkurë përpara serumeve apo kremrave të tjerë të rutinës. Përdoreni një herë në dite ose një herë në 2 ditë si në mbrëmjë ashu edhe në mëngjes.

2. Përbërësit

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Dipropylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Salicylic Acid, Butylene Glycol, Sarcosine, Allantoin, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Disodium EDTA

  Geek & Gorgeous Porefectly Clear 2%BHA 30ml
  Geek & Gorgeous Porefectly Clear 2%BHA 30ml
  Geek & Gorgeous Porefectly Clear 2%BHA 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery