Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Gli Elementi Krem Filler Intensiv 30 ml

Çmimi fillestar
9,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
9,000 Lekë

Shumë më tepër se një primer, shumë më mirë se një serum: një anti-age intensiv me inovacion të lartë teknologjik që kapërcen shenjat e kohës. Serum shumë i lartë asimilues, shumë i përqendruar dhe jashtëzakonisht sensorial, i cili ndërhyn në mënyrë të jashtëzakonshme në rigjenerimin e lëkurës. Një serum mbushës i evoluar, ku përbërësit aktivë, struktura dhe teksturizuesit punojnë në mënyrë sinergjike për të promovuar rezultate të menjëhershme sipërfaqësore dhe një veprim të thellë i cili zgjatet me kalimin e kohës. Në prekje, ndjesia e lëkurës së lëmuar dhe kohezive është e mrekullueshme. Trajtim intensiv anti age.

Më shumë detaje rreth produktit

Kremi Filler Intensiv është formuluar si një trajtim kënaqësie të gjeneratës së re, në të cilin përbërësit aktivë, struktura dhe teksturizuesit punojnë në mënyrë sinergjike me njëri-tjetrin për një rezultat ambicioz të përsosmërisë dhe kënaqësisë ekstreme. Është një kozmetikë e avancuar me një veprim intensiv që ofron një përdorim të jashtëzakonshëm multisensorial dhe ju lejon të futeni në një dimension luksoz, me efekte sipërfaqësore ashtu edhe në thellësi: rigjallëron intensivisht lëkurën me një efekt të menjëhershëm, që në aplikimin e parë. ; hidraton, barazon strukturën e lëkurës dhe i jep asaj një efekt të dukshëm "të mbushur"; ajo ndriçon çehre dhe redukton mikro-vrazhdësinë; përmirëson vetitë elastike dhe të thella strukturore të lëkurës. Pamja e ovalit shfaqet mrekullisht e ridizajnuar dhe menjëherë më e relaksuar. 

1. Përdorimi

TRAJTIM INTENSIV ANTI AGE.

Pas një pastrimi të saktë, përhapeni në të gjithë fytyrën, duke përfshirë zonën e syve, çdo mëngjes; perfekte më vete ose si bazë për kremin e kombinuar. Për një veprim edhe më intensiv, përsërisni aplikimin edhe në mbrëmje. Përthithet në çast. Periudha minimale e përdorimit të njëpasnjëshëm të rekomanduar për qarkullim optimal të qelizave: 4 javë. Formulimi për asimilim të menjëhershëm: duhet vetëm të aplikohet dhe jo të masazhohet. Produkt me koncentrim të lartë: në verë, gjatë ditës, mos e përdorni vetëm, por ndiqni gjithmonë aplikimin e një kremi të veçantë kundër diellit.

2. Përbërësit

Ujë (Ujë, Klorur Natriumi/Brom/Jod Uji Gjeotermik), Dimetikoni, Glicerina, Polimetilsilseskuoksani, Butilen Glikoli, Polisilikoni-11, Dioksidi i Titanit, Mika, Polyakrilamid, Isoheksadekani, Palmitoil Dipeptidaminoksikoksani-5 Hidroksitreonina, Maris Sal (Kripë deti), Parfum (Aromë), Izoparafinë C13-14, Ppg-26-Buteth-26, Polyacryloyldimetil Taurate, Peg-40 Vaji i Hidrogjenizuar i Ricinit, Glikozaminoglikane, Tokoferil Acetat, Polysorbate-20, Polysorbate-08 Bht, oksid kallaji, acid laktik, hialuronat natriumi, silicë, acid benzoik, acid dehidroacetik, disodium EDTA, fenoksietanol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju ftojmë t'i referoheni përbërësve të treguar në pako.

  Gli Elementi Krem Filler Intensiv 30 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery