Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Gli Elementi Serum Shkëlqyes 30 ml

Çmimi fillestar
5,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,200 Lekë

Hidro-xhel inovativ, i shkrirë në lëkurë dhe këndshëm i freskët dhe sensual, i cili hidraton dhe jep një shkëlqim ekstrem tashmë në aplikim që zgjat për orë të tëra. Është një esencë e lëngshme bukurie, e përkryer për rigjallërimin, ndriçimin dhe perfeksionimin e lëkurës. Mikrosferat e tij të veçanta ndriçuese "thyehen" gjatë dorëzimit dhe sublimojnë bukur çdo grim të mëvonshëm, duke ju dhënë emocionin për të parë veten me një fytyrë të rinovuar, më të re dhe më të shndritshme menjëherë. Baza e shkëlqyer e make-up-it me efekt intensifikues.

BUKURI SUBLIME. PA PARABEN.

 • Më shumë detaje rreth produktit

  Eliksiri magjepsës është një produkt shumë inovativ që vjen me një teksturë ultra të shkrirë, hidratues dhe i freskët në çast, me elegancë të rrallë falë "përfshirjeve" të tij shumë magjepsëse të artë: tekstura e tij është një hidro-xhel me një koncept magjepsës pikërisht për praninë. të këtyre mikrosferave ndriçuese shumë të veçanta, të cilat “thyehen” kur aplikohen, duke dhënë një shkëlqim të jashtëzakonshëm. Përbërësit aktivë punojnë në një sinergji optimale për butësinë dhe elasticitetin e lëkurës, duke dhënë gjithashtu një efekt rigjallërues që e bën fytyrën të ndritshme dhe rozë dhe duke shtuar hidratim. Përzierja e çmuar e pigmenteve shumë të ylbertë dhe një teksturë e paprekshme dhe shumë delikate gjenerojnë një perceptim të shkëlqimit ekstrem që zgjat për orë të tëra, sublimon në mënyrë madhështore çdo grim të mëvonshëm dhe jep emocionin e shikimit të vetes me një fytyrë të rinovuar menjëherë, me një fytyrë të re, të ndritshme. dhe pamje kompakte.

  Trajtimi specifik sublimon bukurinë.

  Prekje saten.

  Shkëlqim i menjëhershëm.

1. Përdorimi

Trajtimi sublimon bukurinë. Në mëngjes, pasi të keni pastruar me kujdes lëkurën, shpërndajeni produktin në të gjithë fytyrën dhe dekoltenë plotësisht të thatë dhe të pastër, me një masazh të lehtë. Përthithet në çast. Vazhdoni me aplikimin e kremit tuaj të zakonshëm sipas llojit të lëkurës dhe moshës tuaj dhe, nëse dëshironi, me make-up.

2. Përbërësit

Ujë (ujë, ujë gjeotermal sulfuror), vaj kastori i hidrogjenizuar Peg-40, kopolimer akrilatesh, pantenol, propanediol, betainë, ekstrakt i rrënjës së paeonia lactiflora, dimetikoni Peg/Ppg-20/6, Etilheksil-glicerinë G26-B, P26-B, , Agar, Gellan, Hialuronat natriumi, Dinatriumi EDTA, Butilen Glikoli, Hidroksidi i Natriumit, Propilen Glikoli, Dioksidi i Titaniumit-CI 77891, Mica-CI 77019, Glikoli Kaprilil, Oksidi i kallajit-CI 778773l, Benzolid 7787741, P-Cresol, Alginat Kalciumi, 1,2-Hexanediol, Parfum (Aromë), Fenoksietanol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të listuar në paketim.

  Gli Elementi Serum Shkëlqyes 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery