Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam 150ml

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë


Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam i formulur nga mandarina jeshilee cila  përmban 10 herë më shumë vitaminë C se një portokall, që do të thotë më shumë përfitime ndriçuese! 

I formuluar me 3 lloje të acidit hialuronik për të ushqyer dhe hidratuar lekuren dhe nuk e lë lëkurën të thatë. Sinergjia ndriçuese e mandarinës së gjelbër + Vitamina C + Niacinamide + Arbutin jep rezultate fantastike në lëkurë!

 

1. Përdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje, krijoni një shkumë të butë dhe shpëlajeni tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Stearic Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Palmitic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Citrus Tangerina (Tangerine) Extract, Butylene Glycol, Coco-Glucoside, Glyceryl Stearate SE, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Arachidic Acid, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Sodium Cocoyl Isethionate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Sodium Phytate, Melia Azadirachta Flower Extract, Sodium Benzoate, Oleic Acid, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Arbutin, Niacinamide, Quillaja Saponaria Bark Extract, Corallina Officinalis Extract, Ethylhexylglycerin, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

  Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam 150ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam 150ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam 150ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery