Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Tone up Cream Spf 50+ 50 ml

Çmimi fillestar
1,840 Lekë
Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi i ulur
1,840 Lekë

Një krem dielli tonifikues funksional që zbeh njollat e lëkurës dhe ndriçon lëkurën.

Kremi Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Tone Up është një primer grimi me mbulim të lehtë për të mbrojtur lëkurën nga UV dhe për të ndriçuar lëkurën.

I mbushur me ekstrakt të mandarinës së gjelbër të pasur me vitaminë C për të ndihmuar në reduktimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe rinovimin e lëkurës.
Derivati i vitaminës C, Niacinamide dhe Arbutin shtojnë efektin e kremit për të përmirësuar tonin.
Formula është pa parabene, surfaktantë dhe etanol.


Ky krem i lehtë tonifikues përzihet lehtësisht në lëkurë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

1. Përdorimi

Në hapin e fundit të kujdesit të lëkurës, aplikojeni në mënyrë të barabartë në zonat që janë të prirura ndaj ekspozimit ndaj ultravjollcës, si fytyra dhe qafa.

2. Përbërësit

Water, Cyclopentasiloxane, Zinc Oxide (CI 77947), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide (CI 77891), Cyclohexasiloxane, Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Butylene Glycol, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Phenyl Trimethicone, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Arbutin, Sorbitan Isostearate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Tangerina (Tangerine) Extract (300ppb), Polymethyl Methacrylate, Polymethylsilsesquioxane, Disteardimonium Hectorite, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Magnesium Sulfate, Stearic Acid, Cetearyl Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Adenosine, Sodium Ascorbyl Phosphate (100ppb), 1,2-Hexanediol, Acrylates Copolymer, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Limonene, Linalool

  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Tone up Cream Spf 50+ 50 ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Tone up Cream Spf 50+ 50 ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Tone up Cream Spf 50+ 50 ml
  Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Tone up Cream Spf 50+ 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery